Із Україною в серці

Четвертий рік поспіль на сході нашої держави ведеться боротьба – не так вже за територію, як за свідомість українського суспільства. Саме тому духовно-просвітницька робота зараз стоїть на першому місці. Великі заслуги та напрацювання у даній сфері має творчий колектив із села Бугаївка, що на Харківщині.

Ось вже четвертий рік під меценацтвом Андрія  Ровчака гурт мандрує від міста до міста вздовж лінії фронту, допомагаючи українському воїнству відволіктися від суворих фронтових буднів через ангельські голоси чарівної української пісні. В такий спосіб виконавці хвацькими танцями та чітко відпрацьованою програмою утверджують й пропагують український дух, традицію і звичай на Донбасі.

14 квітня в актовій залі музичного коледжу м. Торецьк, що на Донеччині воїни батальйону ім. генерала Кульчицького та бійці ОМБР ім. короля Данила Галицького ЗСУ (королівська бригада) мали можливість вдихнути на повні груди джерельно чисте повітря української пісні в рамках програми “Із Україною в серці”, яку підготував колектив с.Бугаївка. По зачінченню урочистостей всі спільно відмовили молитву “Вервиця Перемоги”.


Новини єпархії