Святкування 10-річчя Коломийського природничо-математичного ліцею відвідав владика Василь (Івасюк)

24 листопада у Коломийському природничо-математичному ліцеї відбусвя святковий захід з нагоди 10-річного ювілею навчального закладу.

На урочистостях зібралися випускники 2008 – 2018 років, які, перебуваючи в стінах рідної альма-матері, знову поринути в шкільне життя, поспілкуватися зі своїми однокласниками, вчителями, згадати дитинство та юність.

Привітати з ювілейною датою випускників закладу та педагогічний колектив завітав владика Василь (Івасюк), правлячий архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ. Єпископ зазначив, що успіх школи-ліцею і її випускників залежить від невтомної праці вчителів.  “Хороший вчитель на вагу золота, адже його робота більше, ніж просто сухий виклад матеріалу, рекомендованого “зверху”. Це важка праця, що вимагає повної віддачі”, – сказав владика.

Наостанок кир Василій  висловив щиру вдячність ветеранам педагогічної праці і сьогоднішнім учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності своїх учнів, а також за частинку душі, яку вони віддають їм.

Опісля слово мали директор ліцею Ганна Пасічна та заступник Коломийського міського голови з гуманітарних питань Володимир Бойцан.

Урочистості продовжились святковим кнцертом, який підготували вихованці ліцею. Цього дня звучало ще чимало слів вдячності за довгі роки сумлінної і відданої праці вчителям-ветеранам та педагогічному колективу.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії