Ієрейські свячення у с. Поляниця

6 вересня 2022 р. Б. з благословення правлячого єпископа Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, відбулися ієрейські свячення дияконів – Миколи Скірчука та Юрія Калина.

Святкування розпочалося з Архиєрейської Божественної Літургії на парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Поляниця Яремчанського протопресвітеріату, яку очолив правлячий Архиєрей Бучацької єпархії, Кир Дмитро Григорак, ЧСВВ. Співслужили владиці: парох і декан Яремчанський, о. Богдан Скірчук та чисельне духовенство Яремчанського протопресвітеріату. Саме у цей час Преосвященний владика Дмитро Григорак перебував зі священниками своєї єпархії на щорічних реколекціях й радо розділив цю радісну подію.

До щирих привітань приєднується владика Василій Івасюк, правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, який впродовж усіх років формування та навчання дияконів, став для них чудовим прикладом віри, лагідності, щирості, гідності. Він, своєю батьківською рукою, благословляв початок їхнього навчання і сьогодні благословляє на плідну та ревну працю у Христового винограднику.

Владика Дмитро Григорак побажав нововисвяченим ієреям бути завжди вірними Христові та Його святій Церкві, з любов’ю та смиренням виконувати свої священничі обов’язки у цей непростий для України час.

Вкінці Божественної Літургії о. Богдан Скірчук, парох с. Поляниця та декан Яремчанський, подякував владикам за їхню підтримку, молитви та плідну працю, побажав їм здоров’я, мирного неба та безмежного Божого благословення. А нововисвяченим ієреям – бути добрими проповідниками та служити на славу Божу, благо та спасіння людей.

Також новопоставлені священики висловили слова вдячності Богу за дар життя й покликання, святителеві – за уділення свячень, Преосвященному владиці Василію за його батьківський провід впродовж усього їхнього навчання, та усім присутнім, які прибули, щоб розділити з ним цей радісний день.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії