Ігор Богдан виступив з різдвяним концертом у Коломиї

2 лютого з різдвяним концертом “Щасливого Різдва” до Коломиї завітав Ігор Богдан. Заслужений артист України виступив у Катедральному соборі Преображення Христового.

Зараз співак продовжує працювати на творчій ниві за кордоном  – у Канаді, але щорічно, на різдвяні свята, приїжджає до України з концертами, щоб зустрітися зі своїми шанувальниками й друзями, яких особливо багато на Галичині.

У Катедральному соборі він співав вперше. Ігор Богдан представив коломиянам чимало колядок, як давніх, так і сучасних. Тож коломийська громада на концерті, спільно зі співаком, ще й заколядувала.

На завершення концерту гість завіншував присутнім і, при нагоді, запросив на свій ювілейний концерт вже в наступному році.

“Я планую ювілейний концерт у Львівському драматичному театрі імені Заньковецької і, звичайно, якщо ви забажаєте, я привезу цю концертну програму до Коломиї. Ми виберемо найкращий зал у вашому місті. Тому вже від сьогодні запрошую вас”, – сказав Ігор Богдан.

Також Ігор Богдан висловив щиру подяку Патріарху УГКЦ Блаженнішому Святославу за дозвіл і благословення представляти різдвяні концерти з колядками у храмах. За теплу зустріч він подякував і єпископу Коломийської єпархії кир Василію (Івасюку), протосинкелу єпархії о.Роману Кіцелюку та адміністратору собору о.Володимиру Білослудцеву.

У свою чергу єпископ висловив вдяність  Ігору Богдану за різдвяний концерт, зазначивши, що своєю колядою він несе надію.

“Кожен ваш концерт це одна цеглинка в розбудову нашої держави і її єдності. Сьогодні я та ціла наша аудиторія направду відчули ваш дух. У цих колядках ми побачили багатостраждальну Україну, яка несе важкий хрест, але на основі згаданої історії, ми усвідомлюємо, що є надія. Цю надію у своїй творчості несете ви. Тож дякуємо за добірку колядок і пам’ятайте, що Коломия чекає вас”, – сказав владика Василь.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії