Єпископ поблагословив презентацію книги-альбому “7 див міста предивного”

17 серпня у музеї історії міста Коломиї розпочалась низка заходів до Дня міста серед яких презентація фільму Василя Нагірного “Архітектурна Говерла Коломиї” і фотоальбому Миколи Савчука та Яреми Проціва “7 див міста предивного”, пише прес-служба єпархії з посиланням на Коломийську міську раду.

“7 див міста міста предивного” – це кольорове, великоформатне видання про відомі архітектурні споруди Коломиї, її талановитих людей та відомі події. Авторами ідеї начальник міського відділу культури Уляна Мандрусяк,  яка упорядковувала книгу, краєзнавець Микола Савчук та фотохудожник Ярема Проців.

На презентацію зібралось чимало поважних гостей і небайдужих коломиян. Поблагословити захід також завітав єпарх Коломийський, владика Василій (Івасюк). У свою чергу єпископ подякував авторам та ідейникам за клопітку працю, яка представить Коломию далеко за її межами.

В ході презентації присутні змогли ознайомитися з виданням, почути її авторів і висловити свої думки щодо праці. А вже наприкінці відбувся перегляд документального фільму Василя Нагірного “Архітектурна Говерла Коломиї”.

Фото: прес-служба єпархії


Новини єпархії