Єпископ Коломийський привітав працівників сільського господарства

Щороку в третю неділю листопада в Україні відзначають День працівника сільського господарства. У Коломиї, з цієї нагоди, святкові заходи провели у приміщенні районної ради.

На початку до присутніх працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексів звернулись представники духовенства. Єпископ Коломийський УГКЦ кир Василій Івасюку своєму вітальну слові відзначив жертовну і клопітку працю трудівників полів та ферм.

“Сільськогосподарська галузь споконвіку була однією їх пріоритетних сфер розвитку економіки в нашій країні. Ми маємо для цього все, адже Господь щедро наділив українську землю багатими чорноземами, а українців – працьовитістю. Сьогодні завдяки всім вам, які зуміли зберегти та удосконалити наші давні ремесла, ми маємо хліб на столі, м’ясо, молоко, овочі, фрукти… Щодня кожен з вас, не покладаючи рук, працює на благо українського суспільства. Тож нехай всім трудівникам Господь винагородить своїми дарами, подасть добрих урожаїв, шанобливих і вдячних споживачів”, – сказав владика.

Далі відбулось вручення грамот, а продовжився святковий захід виступами вокальних колективів.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії