Єпископ Коломийський привітав о.м.Миколу Костюка з 25-річчям священства

8 липня єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав з пастирським візитом парафію Благовіщення Пресвятої Діви Марії у с.Тулова, де з нагоди 25-річчя свячень о.м.Миколи Костюка очолив Архиєрейську Божественну Літургію. 

В часі богослужіння архиєрею співслужив протопресвітер Заболотівський о.Василь Гоян та парох храму о.м.Микола Костюк.

Направду присутність владики, священнослужителів та численних вірних, яких єднала спільна молитва недільного дня, створили в храмі атмосферу душевного спокою.

“Сьогоднішнє Євангеліє подає для всього народу приклад, про те як хворий чоловік повертає собі ангельську подобу і стає оздоровлений при допомозі віри своїх товаришів”, –  зазначив єпископ, звертаючись до вірних зі словом проповіді.

“Недільне читання описує прилюдне служіння видатної особи – Ісуса Христа. Він, покидаючи Назарет, оселюється у своєму місті Капернаумі – центрі Його служіння. Капернаум було досить багатим містом, що жило з рибальства та торгівлі. І от принесено до нього розслабленого, що лежав на ношах. Побачивши спаралізованого, котрий змирився зі своєю долею та віру і допомогу чотирьох ініціативних друзів, Ісус звертається до хворого бадьорися, сину”. Це значить будь відважним у безнадійних ситуаціях і водночас завжди покладайся на Бога. В цих словах є добра новина і для нас. Коли ви не можете змінити чи навернути друзів та близьких, якщо вони упереджені, засліплені своїми болями, розчаруваннями, зневірені та озлоблені, тоді ваша молитва і свідоцтво праведного життя приведуть їх до Христа, а Він вчинить по нашій вірі”,повчав владика Василій.

Відтак, пригадуючи про вагому дату у житті о.м.Миколи Костюка – 25-річчя свячень, єпископ побажав йому наснаги, щоб гідно йти переможною дорогою Спасителя. Наостанок кир Василій поблагословив священика-ювіляра і настановив надалі навчати всіх прощати та передавати живу віру прихожанам храму. Також цього дня єпископ відзначив грамотою парафію храму Благовіщення Пресвятої Богородиці та парафіянина п. Миколу Бійовського за активну участь у житті церковної громади.

По завершенню Літургії з нагоди пастирського візиту владики відбулось мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії