Єпископ Коломийський привітав ГО “Золоті Леви Чорної Сотні” з 6-ю річницею

Історія громадської організації “Золоті Леви Чорної Сотні”зародилась ще на Майдані, в період Революції Гідності. З кожним роком її ряди поповнює все більше людей з різних куточків України, що  об’єнуються задля спільної ідеї — майбутього своєї держави, де головним пріоритетом є боротьба зі злочинністю влади. 

Урочистий захід, з нагоди 6-ї річниці заснування громадської організації, відбувся в МПК “Народний дім” м. Коломиї. Привітати тих, хто своєю наполегливою боротьбою за рідну землю, заслуговує не лише на окрему статтю, але й на повноцінну книгу завітали громадські діячі, представники влади та духовенства.

На початку з вітальним словом до захисників держави звернувся Преосвященний владика Василій Івасюк, єпископ Коломийський УГКЦ.

“Зараз український народ будує вільну незалежну державу,  — мовив владика, — і якою буде Україна, багато в чому залежить від нас. Патріотом є той, хто вміє не тільки виголошувати пишні фрази, а також своєю щоденною працею примножує багатства рідної землі, прикрашає і перебудовує свою Батьківщину та завжди добре обдумує свої поступки. Тож в цей знаменний день, щиро бажаю організації “Золоті Леви Чорної сотні” невтомної наснаги будувати вільну, розвинену і демократичну Україну в совісті зі Святим Письмом”. 

Після вітальних слів присутні мали змогу переглянути фільм про історію створення та діяльність організації. Далі відбулось нагородження керівників окремих підрозділів “Золотих Левів Чорної сотні”. Продовжилось дійство кончертною програмою, за участі танцювальних та вокальних колективів.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії