Єпархіальна візитація на парафії с.Перерісль

10 грудня, з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія (Івасюка), у церкві Різдва Івана Хрестителя с.Перерісль,Тисменичанського деканату пройшла єпархіальна візитація.

Візитацію очолив протосинкел єпархії о.Роман Кіцелюк, синкел у справах мирян о.Юрій Лукачик, канцлер о.Микола Горецький та економ о.Віктор Прийдун. Розпочалася візитація зі спільної молитви, молебнем до Матері Божої. Опісля протосинкел довів до відома усіх присутніх про те що таке візитація та яка її ціль. Також ішла мова про “Парафіяльний правильник”.

Синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик зауважив на важливості діяльності пасторальної та економічної ради парафії. Такі ради, з його слів, мають допомагати здійснювати економічну та пасторальну роботу парафій. Також із доповідю про діяльність церковних спільнот, церковного братства та сестринства виступив парох о.Василь Панівник. Економом було перевірено фінансову діяльність парафії.

На завершення, візитаційна комісія наголосила на тому, що кожен християнин був свідомий того, що для утримання церкви подрібно докладати усім чимало зусиль, а особливо матеріальних. В цілому, члени комісії залишились задоволеними проведеною робою на парафії.

Автор: Іванна Штурмак


Новини єпархії