Єпарх Коломийський звершив чин похорону за матір’ю о. Миколи Вонсуля

Вчора, 8 січня, у Городенці єпископ Коломийський кир Василій Івасюк звершив похоронне богослужіння за матір’ю  о. Миколи Вонсуля – Анною Вонсуль.

Звертаючись до рідних та знайомих новопреставленої, кир Василій сказав: «На землі нічого вічного і постійного немає, бо все помирає і людина також. Тільки одна душа не помирає, бо вона вічна. Святе Письмо навчає, що тіло повертається в землю, а душа приходить до Бога, котрий сотворив її. Із приходом смерті помирає лише тіло людини, а душа переходить в інший світ. Одні люди живуть достойно свого покликання і досягають святості; другі – починали жити достойно, однак падали, далі вставали, але смерть їх застала в падінні; треті – не вірили в Бога, жартували зі святих речей і серйозно до свого покаяння не відносилися. Перші отримали Небо, а другі двоє напевно зійшли до того місця де плач та скрегіт зубів».

На завершення владика додав: «Любіть це життя, поки ми тут, поки дихаємо на повні груди, поки можемо обійняти рідних. Поки здорові й живі всі, хто тобі близький. І ніколи, ніколи не нарікай на життя! Адже це таке благословення – ходити своїми власними ногами цією прекрасною землею».

Опісля похорону о. Микола Вонсуль висловив слова вдячності архиєрею за те що очолив чин похорону та за батьківську підтримку.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії