«І Господь змилосердився над ними і простив їх», – Преосвященний Владики Василій під час молитви за мир в Україні у Катедральному соборі м. Коломиї

26 січня 2022 р. Б., у день Всесвітньої молитви за мир в Україні та світі, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Святу Літургію та Молебень до Пресвятої Богородиці у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

З різних куточків світу линуть молитви за мир в Україні та мир скрізь, де продовжуються військові дії, гримлять постріли та гинуть люди. Київ, Мельбурн, Львів, Париж, Філадельфія, Івано-Франківськ, Рим, Зарваниця, Перемишль, Краматорськ, Вінніпег, Лондон та багато містечок та сіл підносять свої молитви до всемилостивого Бога за прощення гріхів та дарування спокою та миру в Україні та країнах світу.

До цього живого ланцюга молитви долучається і наш Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, із численним духовенством та вірними.

За словами владики: «Світ став сліпим на війни і несправедливості, глухим на людські зойки і терпіння, мовчазним на злочини і насильство та нечутливим до життя беззахисних дітей і страждання людей…

Не будьмо байдужі і не будьмо ліниві, а навпаки, будьмо відповідальні за долю України! Посилено молімося за наших дітей і майбутнє нашої держави. Молімося за українське військо! Господи, захисти Своєю благодаттю Україну! Ангела Хоронителя усім нам!». 

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії