Голову комісії у справах молоді о. Андрія Квіка нагородили золотим нагрудним хрестом

16 січня, з нагоди 30-літнього ювілею з дня народження о. Андрія Квіка, з вітальним словом завітав єпарх Коломийський – кир Василій Івасюк. Урочистості розпочалися подячною Літургією в співслужінні численного духовенства, яке приїхало щоб привітати ювіляра.

\

Під час свого вітального слова архиєрей звернувся до о. Андрія такими словами: «Управління Коломийської єпархії сердечно вітає Вас, отче Андрію, з нагоди завершення 30-ї річниці Вашого життя. Нагородження жовтим хрестом стало плодом Вашої наполегливої праці. Господь силою і діянням Святого Духа у співпраці з Вашою доброю волею зцілює рани парафіяльні. Ви отче стараєтеся дбати про все парафії так, щоби всі люди засвідчували бажання мати «одне серце й одну душу» (Ді. 4:32). Ви своїм життям кожного дня складаєте іспит вірності Христовій Церкві. Отче Андрію, у житті будьте людиною Церкви. Нехай Ваше життя буде схоже на довгу подорож і кожен день хай нагадує життя з Богом, а кожен вечір — чарівну казку у молитві! Бажаю Вам утвердитися у вірі та під опікою і заступництвом Пречистої Діви Марії, будьте добрим знаряддям у Господніх руках».

На завершення Божественної Літургії владика Василій нагородив о. Андрія Квіка високою церковною нагородою — золотим нагрудним хрестом, а також подякував йому за сумлінну душпастирську працю.

Опісля нагородження зазвучало чимало привітань для о. Андрія з нагоди його 30-літнього ювілею, а на кінець всі спільно заспівали многоліття молодому ювіляру.

Фото: Дмитро Дем’янів

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії