Глава УГКЦ освятив святилище Катедрального собору у м.Чернівці

9 грудня урочисту Літургію в Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м.Чернівці очолив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

Це вже другий візит Патріарха до Чернівців, в часі якого він освятив нещодавно реконструйоване і розписане у сучасному стилі святилище.

Під час проповіді Блаженніший Святослав закликав прихожан храму в Чернівцях молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору.

Глава УГКЦ зазначив, що найближчого тижня в житті православних братів відбудеться особлива подія, за яку греко-католики також мають молитися.

“Наступного тижня, у суботу, має відбутися Об’єднавчий собор у наших українських православних братів. Хоча ми не беремо участі, як греко-католики, у внутрішніх справах православної спільноти України, але нам не байдуже, як живуть наші брати. Ми обіцяли, що будемо за них молитися. Тому я прошу вас, зокрема цього тижня: помоліться за єдність, за Боже благословення, дар Духа Святого для цього Об’єднавчого собору православних України. Гадаю, вони цього потребують і будуть нам за це дуже вдячні. Відчуватимуть, що греко-католики – їхні єдинокровні брати, які походять з тої самої хрещальної купелі рівноапостольного князя Володимира”, – сказав у своєму зверненні в Чернівцях Блаженніший Святослав.

Крім того, Глава УГКЦ закликав чернівчан молитися за Україну, українських військовослужбовців, а також усіх полонених.

“Помоліться за наших військовополонених хлопців. Помоліться за моряків.Помоліться за тих, кого ми не пам’ятаємо, а вони мучаться в російських тюрмах. Помоліться за їхнє спасіння і Божу поміч”, – сказав Блаженніший Святослав.

Джерело: molbuk.ua

Фото: прес-служба Коломийської єпархії

та “Чернівецький промінь”


Новини єпархії