Форум молодіжних лідерів Коломийської єпархії

20 квітня молодь Коломийської єпархії зібралась у катедральному соборі Преображення Христового м.Коломиї на спільному форумі лідерів.

Традиційно кожен з’їзд присутні розпочали зі спільної молитви. Божественну Літургію очолив синкел у справах мирян єпархії о.Юрій Лукачик у співслужінні духовенства. Символічно, що на з’їзді молоді, в часі богослужіння, співав молодіжний хор “Πεντηκοστή” (Пентекосте) з Отинії.

У своєму слові о. Юрій наголосив, що даний захід є для всіх гарним приводом вкотре зустрітися і поспілкуватися.

“Останнім часом молодь все більше живе у віртуальному вимірі, забуваючи про живе спілкування, тому ми стараємося відновити цей звязок. Іншим, не менш важливим, моментом є зустріч з духовенством, адже для нас цінно почути прагнення й думки молодих людей по відношенню до Церкви. Власне тому сьогоднішній форум це чудова нагода вийти на зустріч один одному”, – зазначив священик.

Далі відбувся невеликий перекус, який для учасників підготувала Комісія у справах молоді, що є організатором заходу. Продовжилась програма Форуму пізнавальними розвагами для яких молодь поділилась на команди. Всі вони мали по черзі пройти 8 секторів, за якими познайомились із запрошеними гостями, серед яких: голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, меценат та громадський діяч Богдан Станіславський. У центральному секторі молодь мала змогу поспілкуватись з Преосвященним владикою Василієм Івасюком та о. д-р Андрієм Танасійчуком. В ході знайомства та обговорень молодь дізналася як формувати лідерські якості у різних сферах.

Опісля відбулась зустріч із секретарем Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Орестом Геваком. Гості завітали з першою офіційною презентацією мобільного додатку “СпільноТи УГКЦ”, який вже доступний на Google Play та App Store.

Молоді запропонували встановити програму, а також пояснили як вона функціонує.

“Корисний додаток насамперед тим, що тут легко можна відкрити карту парафій і спільнот, що діють при них. Завдяки навігації ви також зможете відслідкувати найближчі локації спільнот, дізнатись про них детальну інформацію, контакти, фото та час зустрічей”, – розповів Орест Гевак.

Завершенням зустрічі стала велика гра на площі перед собором, до якої приєднався владика Василій та духовенство. Опісля до учасників звернулися модератори форуму і голова комісії у справах молоді Коломийської єпархії брат Августин-Іван (Векляк) ЧСВВ, який подякував всім за присутність. Наостанок Преосвященний владика Василій поблагословив молодь на подальшу працю для блага Церкви і України.

Джерело: прес-служба єпархії

 

 

 


Новини єпархії