Джурівська парафія святого великомученика Димитрія отримала мощі свого покровителя

28.08.2022 р. Б. – у світле та радісне свято Успіння Пресвятої Богородиці  владика Іриней Білик, ЧСВВ, Канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре, із благословення Правлячого Архиєрея Коломийської єпархії Кир Василія Івасюка відвідав парафію великомученика  Димитрія с. Джурів, Снятинського протопресвітеріату.

Владика Іриней для парафії с. Джурів привіз з Риму на постійне перебування мощі святого великомученика Димитрія. Після внесення та вшанування мощей була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Іриней у співслужінні із о. Теодором Оробцем, Снятинським протопресвітером, о. Богданом Киктиком та о. Сергієм Радченко.

Нагадаємо, що святий великомученик Димитрій Солунський вважається патроном військової справи, воїнів і лицарства. У середньовіччі йому поклонялися, як захиснику Батьківщини. Родом святий із м. Солунь. Виходець із римської сенаторської родини. Загинув за віру, проколотий списами. Зображується у вигляді римського вояка зі списом.

Від сьогодні святий великомученик Димитрій буде заступатися за воїнів та захисників із нашої парафії, а також за усіх тим, хто у цей доленосний та важкий час бореться із ворогами, захищаючи рідну Неньку-Україну.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії