Дитячий християнський табір в м. Косів

З 18 по 22 червня в місті Косів на парафії святого Василія Великого відбувся табір “Веселі Канікули з Богом” тема якого була “З Богом через Біблію”.

Цьогоріч табір відвідало понад 150 дітей. Кожен день табору починався з батьківської настанови та благословення Косівського декана о.Романа Іванюлика та сотрудника о.Юрія Корпанюка. Катехизацію проводили брати-семінаристи з ІФДС: Михайло Макар, Дмитро Носик, Павло Віра, Іван Харевич та Олег Корпанюк. Крім того, з дітьми гралися в ігри, банси, квест та естафети.

До організації також долучилися братство та сестринство церкви, місцеві підприємці, які забезпечували дітей смачним обідом і безпосередньо батьки, що тішили солодощами та морозивом.

Всупереч дощливму прогнозу погоди Бог благословив і тішив учасників табору теплими сонячними днями. Оскільки тема табору ” З Богом через Біблію”, то брати вчили дітей відкривати таємницю Божої Любові через Його найцінніший подарунок – Св. Письмо.

Подвір’я церкви переповнювалося дитячим сміхом. Діти спостерігали та в усьому допомагали братам з цікавістю виконували завдання і з любов’ю та відданістю спільно з отцями у служінні Літургії співали апостола, тропарі, кондаки.

Особливістю цьогорічного табору стала поїздка до Маєтку св.Миколая, де дітки мали можливість побачити його влітку та побувати в казковому будиночку. До того ж, за сприяння дирекції, у розпорядженні таборят був шкільний спортзал і тренажери. Щасливі і втомлені діти повернулися до церкви. Батьки були не менш щасливі оскільки бачили, що з дня в день їх дітки перемінювалися і в часі табору забували про комп’ютери та смартфони. Кожна дитина вже знає, що означає бути християнином, як любити ближнього і Бога, що християнство може проявлятися навіть в конкурсах, іграх та бансах.

На завершення табору кожна команда отримала повітряні кульки, на яких діти написали свої прохання і подяку Богові за час проведений в таборі. Випускаючи в небо кульки, малеча, разом із батьками, та священиками подякували Богові за корисний відпочинок.

За цей невеликий відрізок часу табір залишив теплу згадку в серцях не лише дітей, а й всієї парафії, адже кожен, хто був до нього причетний, став частинкою однієї великої родини у Христі.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії