Духовно-просвітницька поїздка спільноти “Агапе” до Івано-Франківська

9 березня, з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) та за сприяння духівника Спільноти “Агапе”  о. Романа Григораша молодь з Гаврилівки, Надвірної спільно з друзями з Івано-Франківська, Львова та Києва, що є також агапівцями, здійснили духовну екскурсію до монастиря отців Василіян в Івано-Франківську при Церкві Царя Христа.

Молодь прибувши до духовної святині, мала нагоду побувати на Літургії, приступити до Св. Тайн Покаяння та Святого Причастя, поспілкуватися з монахами на теми Великий посту, покликання та життя з Христом у монашестві.

Опісля агапівці відвідали Обласну філармонію ім. Ірини Маланюк, місцевий краєзнавчий музей та національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, де за підтримки директора – народного артиста України, Ростислава Держипільського молоді була проведена екскурсія, яку провела керівник літературно-драматургічної частини Олександра Зьола. В часі спілкування кожен мав нагоду поставити питання, які його цікавили.

Подальша програма поїздки продовжилась в кінотеатрі “Люм’єр” переглядом фільму, що був знятий в українських Карпатах “Гуцулка Ксеня”.

Повертаючись додому, молодь молилась Вервецю до Матері Божої Неустанної Помочі та Ісусову Молитву, яку провадив духовний наставник о. Роман Григораш. Далі всі спільно роздумували над уривком з Євангелії дня та гідним приготуванням до Великого Посту і зустрічі з Воскреслим Христом.

Присвячуючи час для молитви та Божого Слова, молодь збагатила себе знаннями про Небесного Отця, ближнього, Біблію та навколишній світ. В результаті у кожного з учасників поїздки залишилось багато приємних вражень від гарно проведеного часу.

Автор: Іван Молитовник для прес-служби єпархії


Новини єпархії