Духовні реколекції у с. Ворона

Готуватись до храмового празника Успіння Пресвятої Богородиці на парафії села Ворона, парафіяни почали по-особливому: духовно. З Божого благословення та ініціативи адміністратора парафії отця Юрія Боєчка були проведені заходи, які не залишили байдужими як дітей, молодь, дорослих, так і людей похилого віку.

Отець-диякон Ігор Посоленик, відгукнувшись на запрошення отця, весело провів з дітками коротенький, але такий важливий для них двохденний табір “Канікули з Богом”, який їм так припав до душі ще минулого місяця. Служба Божа, ігри, банси, духовні розважання – напевно, ще довго будуть радісним відлунням у маленьких серцях.

З 23 по 25 серпня проходили дні духовної віднови, під час яких усі бажаючі мали нагоду прийти до Сповіді та прийняти Святе Причастя на Службі Божій. Цінним скарбом для вірних були науки, які підготував і провів реколектант Ігор Посоленик. Також жителі села мали велику ласку отримати благословення через мощі Святого Миколая Чудотворця, привезені з Риму, та оздоровитись через молитви на оздоровлення. На завершення реколекцій отець Юрій поблагословив паломників с. Ворона на духовну подорож до Зарваниці.

Автор: Василь Катеринюк для пресслужби єпархії

 


Новини єпархії