Духовне свято для підопічних у Коломийській неврологічній лікарні

2 серпня, на свято Іллі, у Коломийській неврологічній лікарні відбулося свято духовної краси і молитовного єднання ” Святість материнства”.

Дев’ять років тому, на території закладу, було відкрито та освячено капличку Божої Матері з ангелятками. Цю чудову святиню офірував у пам’ять своєї найдорожчої матері Анни, отець – мітрат Михайло Ревтюк з Парми, США. Священик з Америки щиро бажав, щоб хворі люди отримували біля каплички духовне зцілення та душевну розраду, щоб лікарям Пресвята Богородиця допомагала в благородній праці.

Спочатку о. Володимир Білослудцев та о. Роман Малярчук відслужили Панахиду за батьків та сестру отця Михайла. Потім о. Володимир звернувся із зворушливою промовою до присутніх. Він звернув увагу на особливість молитви у нашому житті. Молитва потрібна нам не тільки під час хвороби, у важких ситуаціях життя, але й цінною вона є, коли нам добре, радісно, коли ми щасливі. Однак, не всі люди в радості пам’ятають про молитву, не завжди є вдячні Богові за отримані ласки.

На святі щире слово подяки звучало для отця – мітрата Михайла Ревтюка зі США. Він не тільки зробив подарунок для Коломийської неврологічної лікарні та вже багато років допомагає підопічним, але ще турбується про дітей – сиріт у Бережанах, допомагає церквам та монастирям в Україні. А недавно о. Михайло Ревтюк святкував золотий 50 – літній ювілей священства. Нехай Господь Бог благословить Вас, всесвітліший отче Михайле, золотими промінчиками Божої Любові, за Ваші жертовні та благородні вчинки для дорогої серцю України!

Автор: Михайло Михайлинин для пресслужби єпархії


Новини єпархії