Духовенство собору привітало владику Василія з днем народження

24 січня, в неділю по Богоявленні, з архиєрейським візитом єпарх Коломийський владика Василій Івасюк завітав до Катедрального собору м. Коломиї, та очолив Божественну Літургію. В часі Літургії архиєрей дякував Господеві за дар життя та просив благословення в Господа на наступний рік.

Проповідь архиєрея стосувалася виголосу який належав Іванові Хрестителеві: «Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство». Архиєрей зазначив: «Покайтесь, бо Небесне Царство близько» (Мт.4:17) – такими словами продовжив місію Івана Предтечі Христос. Зазвичай ми думаємо про покаяння як про скорботний стан, коли згадуємо свої гріхи, котрими образили Бога і ближнього. Ми жили за власною неправдою і гординею, тепер зі серцем розкаяним та болем у душі звертаємося до Бога простити та зцілити нас. Покаяння починається тоді, коли вирішуємо стати обличчям до обличчя з Богом і подивитися в Його очі та жити у Царстві Божому, яке наблизилось. Господь запалює любов в наших серцях, а також жагу до праведного життя, яке свідчитиме Христа та робитиме людей навколо нас радіснішими. У Царство любові потрібно зробити рішучий крок, а саме: йти до Бога, жити перед Його очима, а також дивитися Йому у вічі. Саме до такого покаяння закликає нас Господь».

Опісля Божественної Літургії для архиєрея лунали численні вітання з нагоди його дня народження, зокрема від настоятеля Катедрального собору – о. Володимира Білослудцева та диригента Катедрального хору «Світло Тавору» – п. Світлани Гаргат. На завершення всі спільно заспівали многоліття архиєрею, а владика Василій в свою чергу висловив всім слова вдячності за вітання з нагоди дня його уродин.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії