До Городенки привезли мощі святого Миколая

Мощі святого Миколая із Риму до церкви в м. Городенка, яка освячена на честь великого Чудотворця, привіз Папський канонік владика Іриней Білик.

Отець-декан Ігор Левицький та голова районної ради Іван Мандич зустрічали  владику на вїзді до міста. Велелюдна громада на чолі з настоятелем храму о. Миколою Вонсулом та в. о. міського голови Любомиром Музичкою хлібом-сіллю вітала почесного гостя на подвір’ї храму.

Владика очолив Акафіст до Святого Миколая Чудотворця, який у співслужінні відправили сім священників деканату, а також звернувся до парафіян та гостей храму.

“На прохання вашого отця Миколи та з благословення Правлячого Єпископа, я радий передати мощі святого Миколая, покровителя для вашої парафії. Чудотворець невидимо опікувався людьми у часи лихоліть, а тепер буде ще ближчий до вас через привезені мощі. Бо як у Святій Євхаристії є цілий Христос, так само в цій мікроскопічній частинці тіла святого є він присутній повністю. Нехай буде благословенним цей день в історії вашого міста, хай ці урочистості спричиняться до кращої долі нашого народу”, — сказав владика Іриней.

На завершення урочистостей єпископ поблагословив усіх присутніх мощами, які від цього дня залишаться в храмі.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії