“В цих маленьких серцях наша надія та майбутнє”, – владика Василій на зустрічі з дітьми проекту “КАР”

17 серпня Преосвященний владика Василій (Івасюк) провів зустріч із дітьми, які беруть участь проекті  “Коломийська Академія Розвитку” (“КАР”).

Даний проект спрямований на допомогу дітям-сиротам, дітям, батьки яких загинули в АТО, а також дітям із малозабезпечених та кризових сімей. Реалізується “КАР” за рахунок грантових коштів, що були отримані БФ “Коник Хелп” в рамках Програми підтримки дітей сиріт та дітей в СЖО фонду Джинджер за сприяння Львівської освітньої фундації.

Під час зустрічі єпископ ближче познайомився з дітками, розповів повчальну притчу про заблукану вівцю та настановив їх бути слухняними й старанно вчитися. Кир Василій також звернувся до волонтерів зі словом подяки за час і зусилля, які вони докладають для успішного розвитку проекту.  “Ми, дорослі, повинні допомагати і захищати їх, бо в цих маленьких серцях наша надія та майбутнє”, – зауважив владика.

В свою чергу діти радо спілкувалися з єпископом і в захопленні розповідали про вивчення англійської та їзду верхи, яку для них організовують волонтери. Зустріч пройшла у дружній і невимушеній атмосфері, після чого малеча навіть запросила владику Василія приєднатись до спільних уроків вивчення іноземної мови.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії