Дні духовності у Коломийському ліцеї №6 ім. Героя України Тараса Сенюка

Традиційно, з нагоди Великого Посту, за співпраці о. Ярослава Врублевського та дирекції Коломийського ліцею №6 ім. Героя України Тараса Сенюка 17 – 18 квітня відбулися дні духовності.

Першого дня вчителі спільно з учнями молилися та розважали над віршованою Хресною Дорогою нашого Спасителя, яку підготували учні четвертих та п’ятих класів.
Отець Ярослав у своєму слові наголосив на важливості пережиття Хресної Дороги в своєму серці кожного дня, протягом цілого життя, пам’ятаючи про велику жертву Ісуса Христа.

18 квітня близько 120 учнів, вчителів і працівників школи мали можливість приступити до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Святу Тайну Сповіді звершували о.Віктор Гавриш, о. Олександр Селезінка о. Ярослав Врублевський, о. Володимир Гуменюк та о. Юрій Захаревич, після чого всі спільно молились Святу Літургію.

На завершення о. Володимир Гуменюк виголосив проповідь про те, що будівництво держави починається найперше з нас самих. І для кожної людини є надважливо пам’ятати про Святі Тайни, бо вони будують кожного з нас.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії