Дні духовності у Коломийській ЗОШ №6 ім. Героя України Тараса Сенюка

Традиційно з нагоди Великого Посту  за співпраці о. Ярослава Врублевського та дирекції Коломийської ЗОШ №6 ім. Героя України Тараса Сенюка  21 – 22 березня було проведено дні духовності.

Першого дня вчителі спільно з учнями молилися та розважали над стаціями Хресної Дороги нашого Спасителя, яку підготували учні 8-А класу. Між стаціями всі присутні мали можливість почути чудовий музичний супровід страсних пісень у виконанні школярів.

Отець Ярослав у своєму слові наголосив на важливості пережиття Хресної Дороги в своєму серці кожного дня, протягом цілого життя, пам’ятаючи про велику жертву Ісуса Христа.

22 березня близько 120 учнів, вчителів і працівників школи мали можливість приступити до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії. Святу Тайну Сповіді звершували о.Віктор Гавриш, о. Олександр Селезінка та о. Ярослав Врублевський, після чого всі спільно молились Святу Літургію.

На Завершення о. Олександр виголосив проповідь про важливість присутності Бога у житті християнина. Небесного Отця ми віднаходимо приймаючи Святі Таїнства, а разом з ними – життя.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії