Діти с. Поляниця приступили до Першого Святого Причастя

19 травня у церкві Введення у храм Пресвятої Богородиці с.Поляниця відбулося велике свято Урочистої Сповіді та Святого Причастя, до якого приступило 26 дітей.

Хлопчики та дівчатка протягом року відповідально готувалися до  важливої події в їхньому житті – щирої дитячої Сповіді та прийняття Тіла і Крові Ісуса Христа. Діти відвідували катехизацію, яка проводилася в школі під проводом катехита диякона Володимира Ясінського, а також недільні зустрічі за участю пароха с.Поляниця о.Богдана Скірчука, та брата Миколи Скірчука.

Діточки у супроводі хресних батьків, вирушили до храму, де їх урочисто зустрів священик разом із їхніми батьками.  Зайшовши, вони спочатку приступили до Тайни Святої Сповіді, вислухали Святу Літургію, яка відчинила двері дитячих сердець на прийняття Ісуса у Пресвятій Євхаристії. Після чого першопричасники  підготували виступ, на якому співали милозвучні пісні та вірші вдячності, в яких прославляли ім’я Боже.

Зі своїм пастирським словом під час проповіді о.Богдан звернувся не тільки до дітей, але й до батьків, наголошуючи на їхній відповідальності за духовне зростання малечі, на потребі гарного прикладу їхнього особистого духовного життя.

“Це надзвичайна подія для усієї нашої парафіяльної спільноти. Виховання та добрий приклад для наших дітей, не позволить їм зійти з правильної дороги, адже багато в чому вони наслідують нас, дорослих. Тож будьмо гідними християнами, щоб показувати дітям правдиву стежину до Ісуса Христа. Неодноразово приступаймо до Сповіді і Святого Причастя з відкритим серцем, приймаючи Його Тіло і Кров”,- сказав отець Богдан.

На завершення слово мав  катехит, диякон Володимир, який пригадав як швидко пройшов навчальний рік, впродовж якого діти пізнавали Святі Таїнства, Святу Літургію та багато іншого.

“Як діти єрусалимські дві тисячі років вийшли на зустріч Христові, так само і ви діти XXI століття сьогодні вийшли на зустріч Ісусові, але вам пощастило – Він є той самий, що в’їздив у місто Єрусалим та перебуває між нами у Пресвятій Євхаристії, і не тільки благословляє, але дає себе у поживу під видами хліба і вина”,сказав диякон Володимир.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині було вручено Пам’ятку.

По завершенню Служби Божої батьки щиро подякували Богу за дар Причастя, священику – за уділення Святих Тайн,  катехиту диякону – за добрі знання.

Автор: диякон Володимир Ясінський для прес-служби єпархії


Новини єпархії