Діти Отинії провели насичені канікули з Богом

Уже п’ятий рік поспіль з благословення митрофорного протопресвітера Василія Мельничука на церковному подвір’ї в Отинії для малечі відкривав свої двері щорічний християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

Щоденний розпорядок розпочинався із найважливішого моменту – молитви, зазвичай це був Молебень, в якому діти брали активну участь, співаючи, та прислуговуючи біля священника. Опісля день продовжувався насиченим та цікавим духовно-відпочинковим розпорядком.

“Веселі канікули з Богом” – це час, коли діти разом із аніматорами іграх та рухливих бансах, отримувати чимало нових і цікавих знань про Того, хто Створив цей прекрасний світ.

Не оминув табір також і новинок. Протягом двох днів до учасників табору приїжджали зарошені гості, а саме служба порятунку, поліція та медична допомога. Кожна із служб представила дітям свою діяльність. Пожежники розповіли про боротьбу з вогнем та провели серед дітей конкурс на найшвидше одягання спецодягу. Поліцейські в свою чергу пояснили присутнім, що поліція, це насправді друзі, які завжди готові захищати й допомагати. Медики навчали як правильно і швидко надавати допомогу та як поводитися коли комусь стало погано.

Ще з попереднього вечора аніматори готували цікаву програму: веселі ігри, співи, танці, катехизацію, яку провели семінаристи бр.Іван Харевич та бр.Віталій Микієвич. Все це та багато інших цікавих сюрпризів очікували на малечу впродовж дня. Обід – найсмачніший пункт в таборовому розпорядку. На початку обов’язково спільна молитва, благословення священника, після чого звучить: “смачного”, а далі тиша, чутно лише легке постукування ложок по тарілках і знову молитва та спільне таборове “дякуємо”.

В останній день табору на учасників очікували декілька сюрпризів одразу: справжній кінотеатр, в якому можна їсти смачну піцу та пити прохолодний квас. По цілому таборі чути: “Вааав. Я ще ніколи не дивився в церкві мультик і не їв такої смачної піци!”, – ділилися між собою діти. Вийшовши на церковне подвір’я на малечу очікували ще гарячі сардельки та великий соковитий кавун.

І так кожного дня, з Богом та новими друзями в Отинії відбувалися веселі канікули.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії