Діти Отинії підготували святковий захід до свята Покрови Богородиці та Дня створення УПА

У четвер, 10 жовтня, в Отинійському дитячому садочку “Веселка” відбувся захід присвячений святу Покрову Пресвятої Богородиці та Дню створення УПА.

До слова в цих днях дитячий навчальний заклад святкує 28 річницю від заснування та освячення. Із вітальним словом до дирекції, вихователів та персоналу закладу звернувся митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

“В сьогоднішній день кожен із нас може засвідчити велику благодать та допомогу Пресвятої Богородиці, яка протягом усієї історії нашого народу допомагала та покривала нас своїм материнським покровом. Опісля бачимо приклад УПА, які посвятили себе під покров Пресвятої Богородиці та і сьогодні не слід нам забувати наших воїнів, сучасних героїв, які своїми зусиллями та життям боронять цілісність та сувернітет України. Ми сьогодні повинні молитися за них та завжди віддавати їх під покров нашої Небесної Заступниці та Матері”, – сказав священник.

У свою чергу директор дитячого садочка п. Наталія Радзиняк подякувала священникам за постійну духовну підтримку та допомогу у розвитку садочка: “Наші священники, це люди, які разом із нами зустрічають нашу малечу тут, на порозі садочка, та опісля разом із нами відпускають їх у шкільне життя. Завдяки вашим молитвам та благословенням, з яким Ви приходите до нас кожного разу, ми можемо розвиватися та виховувати наших дітей”.

Наприкінці вихованці садочка разом із вихователями приготували для гостей вже традиційний концерт.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії