День святкування 585-річниці першої згадки про село Богородичин

28 липня 2021 р. Б., в день святого рівноапостольного князя Володимира, який охрестив Русь-Україну, у селі Богородичин Отинійського протопресвітеріату відбулося святкування 585-річчя першої згадки про село. Бо історія села – це одна сторінка великої книжки історії держави.

Під час святкувань було презентовано книгу «Богородичин». В урочистостях взяло участь чимало гостей та запрошених, серед них і о. мітрат Василь Мельничук, Отинійський протопресвітер. Звертаючись до присутніх, о. Василь пригадав підпільні часи нашої церкви, які детально описані у цій книзі. Зокрема він виділив теперішніх Митрополитів Тернопільсько-Зборівської Митрополії, кир Василія Семенюка, та Івано-Франківської Митрополії, кир Володимира Війтишина, які часи підпілля своє служіння частково провадили і в с. Богородичин.

Після презентації книги були вручені грамоти від імені правлячого єпископа кир Василія Івасюка, зокрема: Олесі Колибабюк, авторці книги, меценатам та усім, хто спричинився до написання та створення книги.

Завершилося святкування концертною програмою, в якій участь різноманітні колективи Коршівської ОТГ: с. Богородичин, с. Лісна Слобідка, с. Черемхів, с. Коршів.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії