День народження на передовій

День народження – дата особлива для кожного із нас. Це час, коли Господь дарує нам можливість через прихід у світ матеріальний стати борцем за Правду Божу,  боротися “не проти плоті і крові, а проти духів злоби піднебесної” (Еф.6:12). Поборюючи лукавого через подолання гріхів, спокус та пристрастей.

Особливого значення набуває це свято, якщо воно відзначається на фронті. Сьогодні в далеко не в затишній батьківській оселі, а під холодним та дощовим небом фронтового Донбасу свій день народження відзначив боєць батальйону Кульчицького друг “Чекіст” Аміров Ілля Гейдарич.

Святкування на лінії вогню вже саме по собі є символом відродження українського духу та  нації. Адже тут наші захисники, долаючи владу диявола через протистояння руйнівним намірам агресора, не словами, а вчинками виборюють і утверджують незалежність та мир на рідній землі.

Напевно кожен із нас пам’ятає із часів дитинства, коли батьки повертаючись додому приносили нам, дітворі, смаколики “від зайчика”. Подібно і  ми з другом “Мустангом” (Масний Максим) на правах “батьків”: я, як капелан, друг ” Мустанг”, як командир підрозділу із нелегких мандрівок по фронтових степах принесли для нашого іменинника смаколики від “фронтового зайчика”.

Привітали від імені всіх побратимів із днем народження, вручивши жовто-блакитного торта з великим синім зайцем, немов із дитинства. Щоб пригадавши батьківську оселю, рідне подвір’я, мамині руки, що пахли хлібом, іменинник, та зрештою і кожен із нас,  ще глибше усвідомили заради чого ми стоїмо тут, на передових позиціях.

З Днем народження тебе, братику!

Автор: о.Микола Мединський


Новини єпархії