“Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний” Лк. 6:36

14 листопада Католицька Церква відзначає особливий день, який встановив Папа Франциск – День убогого. Минулого року Глава УГКЦ Блаженніший Святослав започаткував всецерковну довгострокову акцію “Нагодуй убогого”, основний день, якої припадає саме на цю дату. 

Як і минулого року, з благословення Владики Кир Василя Івасюка, БФ “Карітас Коломия” проводить в Коломийській єпархії УГКЦ збір продуктів для цієї акції.

Зокрема, було розроблено та передано на кожну парафію Коломийської єпархії спеціальні акційні пакети. Вони екологічні, а також містять всю необхідну інформацію про акцію “Нагодуй убогого”.

Впродовж тижня Ви зможете взяти їх у своєму храмі, наповнити всім необхідним і повернути в місце отримання.  Зібрані продукти будуть передані потребуючим  з вашої парафії, а також убогим, якими опікується «Карітас Коломия».

До акційного пакета Ви можете поставити: макарони, консерви, закрутки, сухе печиво, крупи, олію, цукор, мед, сіль, чай, каву та інші продукти, які можуть довго зберігатись.

Щиро закликаємо всіх, хто має змогу й добре серце долучитись до акції “Нагодуй бідного”.

Пам’ятайте: «Даючи милостиню, ми більше приймаємо, ніж даємо. Даючи милостиню, ми справді покриваємо багато власних гріхів. Даючи милостиню, ми беремо Бога за руку, яку Він через потребуючого сьогодні простягає до нас», – Блаженніший Святослав.

Пресслужба «Карітас Коломиї»

 


Новини єпархії