Божественна Літургія для студентів та викладачів Коломийського ліцею сфер послуг

20 квітня в Коломийському ліцеї сфер послуг вже традиційно в часі Великого посту відбулася для студентів та викладачів ліцею Великодня сповідь та Божествення Літургія яку очолив протопресвітер Корницький – о. Володимир Дрозд.

Під час Богослужіння всі присутні молилися за упокій всіх раніше спочилих викладачів, працівників та студентів цього навчального закладу.

В часі своєї проповіді о. Володимир цитуючи слова Ісуса Христа звернувся до всіх присутніх такими словами: «Не працюйте на ту їжу яка проминає, а яка веде до життя вічного, і все що ви зробили ближньому ви зробили для мене. Наша праця являє собою якраз служіння ближньому, через яке ми здобуваємо для себе Царство Боже».

Опісля Божественної Літургії відбувся чин освячення новозбудованого центру підготовки майбутніх кухарів та офіціантів. Даний центр оснащений найновішим обладнанням що дає можливість добре підготувати майбутніх спеціалістів.

На завершення освячення новозбудованого центру всі спільно взяли участь в Хресній Дорозі, під час якої роздумували над стражданнями Христа та просили у Нього миру для України та припинення пандемії.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 

 

 

 

 

 

 

 


Новини єпархії