Благодійний обід для малозабезпечених людей похилого віку

1 жовтня з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку в ресторані “Прикарпаття”, що в м.Городенка, відбувся благодійний обід для 26 малозабезпечених літніх громадян і ветеранів. Спонсорами виступили добрі парафіяни церкви Успення Пресвятої Богородиці – підприємці Раїса та Василь Угрини.

Парох центрального храму міста отець-декан Ігор Левицький привітав винуватців свята, побажав їм міцного здоров’я, опіки Матері Божої, наснаги, довгих років життя і поблагословив смачну трапезу. В якості подарунків священик вручив присутнім церковні перекидні календарі на наступний рік.

Привітати літніх людей також прийшли керівник апарату районної державної адміністрації Степан Михайлюк та директор територіального центру соціального обслуговування Василь Боднарчук.

З гарним настроєм і приємним піднесенням учасники благодійного заходу розходились домівками. Відчувши турботу й опіку цього дня, кожен із них поніс із собою теплий промінчик радості в душі, який зігріватиме похмурими осінніми вечорами.

Автор: Ольга Ковалів для прес-служби єпархії

Фото: Городенківський територіальний центр соціального обслуговування


Новини єпархії