Благодійний ярмарок на парафії Косова

10 березня при парафії св. Василія Великого м. Косів відбувся благодійний ярмарок, метою якого було допомогти у розбудові дитячого садочка на території храму.

Благословив проведення ярмарку протопресвітер Косівський о. Роман Іванюлик. Долучилися до ярмарку харитативна спільнота “Парафіяльний Карітас”, МХО ” Діти Світла”, братство і сестринство храму та парафіяни.

Вперше при церкві відбувся благодійний ярмарок, де реалізовували домашню випічку та унікальні писанки. Після Літургії парафіяни могли придбати все, що припало до душі. Даний ярмарок планувався саме в неділю Прощення, щоб люди змогли побути біля церкви й поспілкуватися.

Ми завжди кудись поспішаємо, але на жаль, часто витрачаємо час на марно. Проте неділя Прощення – це час, щоб зупинитися і переосмислити свої дії, відносини з ближнім і найперше з Богом. Ми стоїмо на порозі Великого Посту, в період якого Господь хоче, щоб кожен був біля Нього, разом терпів, співчував, виявляв свою силу і велику любов. Каже Христос: “Бо де твій скарб, там і твоє серце буде.” (Мт.6:21).

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії