Благодійний фестиваль на підтримку онкохворих дітей у Заболотові (відео)

“Поки маємо час, усім робімо добро” (Гал.6:10)

“Разом за життя”  – саме під такою назвою проходить щорічний благодійний фестиваль на підтримку онкохворих дітей. Захід щоліта організовує молодіжна християнська спільнота парафії Святого Архистратига Михаїла. На свято Петра і Павла, в Заболотові, на подвір’ї Української греко-католицької церкви збираються сотні людей з однією метою – допомогти врятувати якомога більше маленьких життів!

Дуже часто з екреанів телевізорів лунають страшні діагнози та озвучуються космічні суми, які необхідно зібрати за короткий термін… Як важко дивитися на мамині сльози і бліді дитячі личка. Цій дітворі не місце в лікарні: на них чекає літнє сонце, бабусині обійми, найсолодша черешня, що примостилася на верхівці дерева! Ми благаємо Бога, щоб нашу оселю оминуло таке лихо, але життя — непередбачуване: ніколи не знаєш що буде завтра, тому — потрібно жити сьогоднішнім днем, дарувати один одному любов, творити добро і долучатися до гідних справ. Нас мільйони! Разом ми здатні на все! (Якщо хоча б мільйон людей виділить на добру справу по одній гривні, то нереальність стане дійсністю). Коли відчуваєш підтримку ближнього — надія оживає.

Благодійний фестиваль — це шанс на здорове життя малечі. У цьому дійстві приймають участь, як глядачі, так і артисти з різних куточків України: танцювальні колективи, музичні гурти, вокалісти, духові оркестри, гумористи, письменники, церковні та аматорські хори, переможці телевізійних проектів, а також заслужені та народні артисти України.

За роки проведення фестивалю ми мали честь приймати гостей з Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя, Закарпаття, тощо. Це такі відомі гурти як “Гардамани”, “Петрос”, “Браво”. Заслужені артисти: Ірина Зінковська, Світлана Весна, дует “Скриня”. Народні артисти: дует “Писанка”, Ярослав Борута, Степан Гіга та вся його співоча родина, а також багато інших неперевершених колективів. Всі артисти виступають безкоштовно, а під час фестивалю, посеред натовпу людей, періодично проходять волонтери зі скриньками, в які бажаючі можуть скласти свої пожертви. Усі кошти, зібрані під час фестивалю, розподіляються між онкохворими дітками.

За 9 років проведення цього заходу нам вдалося допомогти коштами десятьом сім’ям. Є малюки, яким ми допомагаємо багаторазово, а також діти, які звертаються за допомогою протягом року.

Звісно, якщо хтось відчув потребу долучитися до доброї справи – завжди раді прийняти вашу лепту, адже всі ми добре знаємо цей прекрасний вислів: “Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце”.

Цього року, спільними зусиллями, було зібрано близько 46 тис.гривень.

Щиро вдячні Галині Вакалюк, організатору дпного фестивалю та всім, хто не залишився байдужим. Будьте здорові та благословенні!

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії