Благодатний тиждень духовної віднови в Заболотові (відео)

З 22 по 27 вересня в смт. Заболотів на парафії св. Арх. Михаїла, відбулася місія тверезості, яку очолив о.Ярослав Стеф’юк.

Впродовж цілого тижня у храмі відбувалися чисельні богослужіння та духовні науки присвячені боротьбі з алкоголізмом, плекання чесноти тверезості. Місія тверезості виходила також за межі парафіяльного храму. Цю болючу тему в нашому народі піднімали і в селищній раді перед місцевими депутатами і в школі з учителями та учнями старших класів.

До місії з конференцією долучилася і сестра Христина Пецольд (ЧНІ), яка плідно служить в цій сфері. Також свідченнями особистого навернення до Бога, під час хресної ходи, ділились чоловіки з реабілітаційного центру “Назарет”, що в м. Дрогобич. Вони розповіли як Господь допоміг визволитися через спільноту “Назарет” з тенет алкоголізму і наркотиків.

У п’ятницю, на свято Воздвиження Чесного Хреста, після Служби Божої і Хресної ходи з місійним хрестом вулицями селища, в центрі Заболотова відбулося торжество встановлення Хреста тверезості. При велелюдному зібранні вірних і соборному служінні духовенства різних конфесій, місійний хрест тверезості було посвячено і молитовно встановлено на центральній площі селища.

До людей зі словами вітань і подяки звернулися голова ОТГ п. Іван Танюк, голова Патріаршої комісії душпастирства тверезості УГКЦ о. Ігор Козанкевич, а керівник місії тверезості о. Ярослав Стеф’ юк на завершення наголосив: “Цей Хрест є Божими очима посеред нашого містечка і очима сумління кожного з нас, хто візьме до рук спиртне або купить його з метою вживання. Пам’ятайте! Бог усе бачить, а совість наша хоче і має бути чистою, тверезою і Божою. Тверезіймо і не грішім більше, пізнаймо Бога і щоб не було встидно нам за прожиті і даремно потрачені у п’янстві роки! З добрим починанням у майбутнє тверезе життя дорогі краяни, з Богом у тверезій Україні!”

А вже наступного дня, 28 вересня, після завершення місії тверезості, Господь зробив ще одне свято для парафії – приїзд відомої сестри Ліджі з Індії. Велика кількість людей приїхали з різних областей України, щоб разом прославити Господа. Сестра Ліджі на дуже простій і зрозумілій мові доносила людям вічно актуальні слова Божої Правди, молилася за внутрішнє і фізичне оздоровлення, а на завершення була відслужена Свята Літургія, де люди єдналися з Євхаристійним Ісусом.

Зазначимо також, що Хрест тверезості, який встановили в центрі селища, люб’язно і жертовно спорудила нещодавно створена ГО “За тверезе Покуття”. Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до членства такої потрібної сьогодні та дієвої організації. Це важливо для всіх нас!

За довідками звертайтеся: 0968534604 – о. Ярослав.

Автор: о. Володимир Кмита – сотрудник парафії св. Арх. Михаїла с-ща Заболотів

 


Новини єпархії