БФ «Карітас Коломия» продовжує свою волонтерську діяльність у такі нелегкі для нашої Неньки-України часи.

Спочатку військових дій БФ «Карітас Коломия» залучив усіх волонтерів для підтримки та допомоги окупованим містам та переселенцям.

Так, нашими стараннями, було облаштовано два поверхи будинку «Карітасу». Меблева фірма «Скіф» надала 44 ліжка. Єдиний волонтерський центр надав постільну білизну. ФОП, п. Михайло Ткачик, допоміг із матрацами. Окрема подяка підприємцю п. Івану Рижуку та його сестрам, котрі збирають допомогу серед добродіїв у Німеччині.

Працівники Карітас майже в цілодобовому режимі координують діяльність волонтерів, створюють контент для соціальних мереж, формують гуманітарні набори, відвідують своїх підопічних, комунікують з усіма бенефіціарами та меценатами, приймають сотні дзвінків на день.

За останні 3 дні БФ «Карітас Коломия» відправив:

820 продуктових наборів у Київ;

150 продуктових наборів у Харків;

5 палетів у Дніпро;

66 пелетів у Запоріжжя;

Разом із продуктами до палетів, які відправились в місця бойових дій, також додались вода, засоби гігієни, медикаменти, постільна білизна та багато іншого.

Тут не обійшлось без допомоги наших добрих друзів: Єдиний волонтерський центр м. Коломия, Lidl Polska, представників діаспор та громад Європейських країн, приватних підприємців, вірних Коломийської єпархії УГКЦ, небайдужих коломиян.

Пресслужба: “Карітас Коломия”


Новини єпархії