БФ “Карітас Коломиї” взяв під опіку Ковалівський геріатричний будинок

Від тепер працівники благодійного фонду “Карітас Коломиї” опікуватимуться людьми похилого віку з геріатричного будинку с. Ковалівка, що в Коломийському районі. 

Раніше за підопічними будинку доглядав територіальний центр соціального обслуговування Коломийської РДА.Сьогодні установа має не тільки нових власників, а й назву. Відтепер це не будинок престарілих, а БФ «Будинок милосердя блаженного Миколая Чарнецького», який опікується 20 особами, частина з яких – лежачі, повідомляє пресслужба Карітасу.

Хоспис, Уход, Уход За Больными, Пожилые Люди, Пациент

“Для Карітасу це справжній виклик, але ми готові. Готові надавати якісно допомогу, готові змінюватися, розвиватися та вдосконалюватися. Для цього наші працівники напередодні побували у європейських колег, щоб дізнатися про специфіку роботи та перейняти досвід карітасівців з різних куточків Європи.

За плечима у нас 19-річний досвід догляду за одинокими літніми людьми та особами з інвалідністю, який здійснює проект Домашня опіка. Але Будинок Миколая Чарнецького – це нова сторінка, де функції дещо схожі, а сама діяльність значно різниться.

Тож просимо у вас, друзі, підтримки на добрий та успішний початок у новій сфері. Також закликаємо ОТГ долучатися до дружньої співпраці та підтримки” — йдеться у повідомленні.

Фото ілюстровані


Новини єпархії