Без Пресвятої Євхаристії, без Тебе Христе життя нема

10 червня у свято Пресвятої Євхаристії на парафії Святого Миколая  м.Городенка відбулась Перша  Сповідь та Урочисте  Святе Причастя.

Напередодні, у суботу, 17 наймолодших парафіян перший раз у своєму житті приступили до Таїнства Покаяння. А вже в неділю вранці, під час Божественної Літургії, діти прийняли Євхаристійного Ісуса у Святому Причасті до своїх маленьких сердець.

До Першої Сповіді та Причастя діти ретельно готувалися впродовж цілого рокуприходячи з батьками кожної неділі до парафіяльного храму на катехитичні науки. Підготовка дітей проходила під керівництвом сотрудника церкви о.Богдана Сілецького.

Під час проповіді о.Микола Вонсуль, парох храму Святого Миколая наголосив, що кожен християнин покликаний Богом до святості.

“Дорога до святості не є легкою – на ній людина зустрічає дуже багато труднощів та перешкод, однак Господь скріпляє нас своїм даром Пресвятої Євхаристії – Своїм Тілом і Пресвятою Кров’ю. Євхаристія – це духовна пожива, що дає нам правдиве життя, в якому перебуває Бог”, – зазначив проповідник.

Після завершення Святої Літургії о.Микола за виробленою традицією парафії подарував дітям вервички, молитовники та пам’ятні  альбоми про перше Святе Причастя і привітав кожного з величним днем у їхньому житті. Відтак священик побажав першопричасникам Божого Благословення і Божого зміцнення на дорозі до святості.

Звертаючись до батьків, священик подякував за зусилля у християнському вихованні дітей, а також заохотив і надалі виховувати своїх дітей у християнській вірі та прикладом свого життя передавати їм любов до Бога та ближніх.

Після молитви у храмі свято Першого Причастя продовжилося на парафіяльному подвір’ї, де діти разом
із священиками, батьками, хресними та запрошеними гостями мали можливість спільно розділити радість свята духовними піснями.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії