“Берег милосердя” супроводжував прочан на шляху до Зарваниці

“Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли; нагий і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене”

(Мт. 25:31-46)

Традиційно на свято Успення Пресвятої Богородиці в Марійський духовний центр – Зарваницю вирушають тисячі паломників, щоб принести Богородиці найщирішу подяку за заступництво перед Господом. В цей час Комісія у справах молоді Коломийської єпархії вкотре підтримала людей, які вирушили в прощу. 

Що необхідно паломнику? Склянка прохолодної води і щира підтримка. А окрім цього волонтери  “Берега Милосердя ” надавали медичну допомогу, ввечері зігравали гарячим чаєм, зранку – бадьорили запашною кавою. Зрештою на тут можна було просто відпочити та перевести дух. Також всі бажаючі могли приступити до Тайни Сповіді.

Проща – це не просто подолання певної кількості кілометрів, проща – це жертва. Ми жертвуємо собою, щоб засвідчити любов Бога до всіх людей. Мандрівка до святого місця протягом кількох днів символізує нашу мандрівку по житті: йти долаючи перешкоди, перемагаючи втому, спрагу і переборюючи себе, врешті добратися до кінцевої мети.

Організатори кажуть, що за мету поставили собі допомогти прочанам, щоб в такий спосіб дещо полегшити їхній шлях. Слова подяки і щирі посмішки стомлених, але щасливих людей неабияк додавали волонтрам сили. Зрештою й самі паломники переконалися, що берег – це символ надійного пристановща, а слово “милосердя” говорить саме за себе.

Автор: Ольга Савицька для прес-служби єпархії


Новини єпархії