Архиєрейське богослужіння на Вербну Неділю

1 квітня в день, коли наша Церква святкує подію Входу Господнього у Єрусалим, владика Василій (Івасюк) молився Утреню та Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному соборі Преображення Христового. Співслужили Преосвященному владиці: адміністратор храму о.Володимир Білослудцев, економ єпархії о.Віктор Прийдун, о.Юрій Андрійчук та о.Віталій Марук.

Також цього дня в УГКЦ відзначають День молоді. З тієї нагоди, під час проповіді, кир Василій зачитав Послання Блаженнішого Святослава, в якому йшлося:

“Дорогі дівчата і хлопці, майте відвагу відповісти на виклик – здійснити Богом дане вам покликання! Майте сміливість відповісти на поклик Христа! Будьте собою! Коли зрозумієте, відкриєте, розвинете своє покликання, не бійтеся стати на цю дорогу. Беріть на себе відповідальність! Недаремно в нашій мові слово “відповідь” має той самий корінь, що й “відповідальність”: не можна бути тихо і бездіяльно відповідальним. Довіряйте Богові, який перший вам довірив, перший вас полюбив.

Сьогодні Христос торжественно в’їжджає до Єрусалима, щоб здійснити своє покликання – померти за нас, аби дати нам життя вічне. Шукаючи свою відповідь, своє покликання, дозвольте Йому бути поруч із вами!”

Відтак присутні вийшли на церковне подвір’я, де відбувся Чин освячення вербових гілок.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії