Архиєрейське благословення для новообраної влади Пасічнянської об’єднаної територіальної громади у с. Білозорино

Сьогодні, 6 грудня, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав із душпастирським візитом до с. Білозорино Пнівського протопресвітеріату, де очолив Божественну Літургію та уділив своє благословення представнику новообраної влади Пасічнянського ОТГ.

Свята Церква сьогодні відзначає 26 неділю по Зісланні Святого Духа та пригадує нам притчу про нерозумного багача. Його проблема полягала у невмілому використанні земного добра, а також в його захланності, скупості та самолюбстві, для нього добро тіла стало важливішим від добра душі.

«Господня рука по-справжньому збагачує людей через цілковиту довіру Богові свого життя. Святе Письмо дає зрозумілу відповідь, як правильно користуватися матеріальними благами, а саме: не бути занадто прив’язаними до них своїм серцем, розцінювати багатство як спосіб послужити ближнім, покладатися на Господа у всіх своїх справах, не розцінювати гроші та багатство як останню надію й опору в житті і результат перевершить усі наші сподівання», — наголосив архиєрей.

На завершення Божественної Літургії владика Василій нагородив грамотою новообраного голову Пасічнянської ОТГ, який вніс свій неабиякий вклад в розвиток парафіяльного життя с. Білозорино, а опісля єпископ уділив своє архиєрейське благословення на подальшу працю.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії