Архиєрейська Божественна Літургія у Світлий понеділок

У Світлий понеділок, 29 квітня, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відслужив Архиєрейську Божественну Літургію на парафії с.Воскресінці з нагоди храмого празника.

Його Преосвященству співслужили: адміністратор парафії о. Андрій Квік, протосинкел єпархії о. Роман Кіцелюк, протопресвітер Печеніжинський о. Юрій Максим’юк та численне духовенство.

У своїй проповіді архиєрей найперше спонукав до роздумів над людською байдужістю.

“Байдужість у християнському середовищі до ближніх – це нестерпний біль. Християни називають один одного братами і сестрами, але якщо придивитися до їхніх взаємин людей ближче, тоді спорідненими їх вже точно не назвеш. У Святому Письмі ми читаємо: Майте на увазі користь не власну, а радше інших” (Флп. 2:4). Як часто ми чуємо на свою адресу такі питання: “Чого ти потребуєш? Чим я можу тобі допомогти?”. З іншої сторони, як часто ставимо такі питання іншим людям? Чи звертаємо увагу на потреби інших? Чи слідуємо ми за прикладом Ісуса Христа допомагати людям, які зазнають різні труднощі? Хто, отже, знає добро чинити, а його не чинить, – гріх має”(Як. 4:17)”, – сказав кир Василій.

Насамкінець владика привітав усіх присутніх зі святом Світлого Христового Воскресіння.

Урочисте богослужіння завершилось мируванням, під час якого кир Василій вручив усім образки Коломийської Богородиці “Це Мати Твоя”.  Настанок відбулось освячення води для вірних парафії.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії