Молебень за щасливу долю коломиян та жителів Коломийщини біля ікон Євангелистів-покровителів міста Коломиї

18 жовтня, біля ікон Євангелистів-покровителів у м.Коломия, відбувся подячний молебень за щасливу долю мешканців міста та району.

Три роки тому, в рамках проведення фестивалю духовної пісні, на будівлі магазину “Коломиянка”, було відкрито відреставровані ікони чотирьох Євангелистів: Матея, Марка, Луки та Івана. Ікони стали не тільки прикрасою міста, а й нагадуванням про початок фестивалю “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Тому традиційно, напередодні, правлячий Архиєрей Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк) разом із духовенством очолив Молебень. Спільно з владикою молилися також представники влади, жителі м. Коломиї та Коломийщини, пише прес-служба єпархії з посиланням на Коломийську райдержадміністрацію.

Опісля кир Василій поблагословив усіх присутніх, а також привітав з V ювілейним фестивалем духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”, наголосивши на важливості проведення таких заходів. Всім, хто долучається до організації даного фестивалю єпископ висловив щирі слова подяки.


Новини єпархії