3 травня 2023.р.Б відбулися молитовні чування до Пресвятої Богородиці з нагоди храмового свята за участю духовенства та вірних Отинійського протопресвітеріату

З Благословення правлячого Єпископа Коломийської Єпархії кир Василія Івасюка богослужіння очолив преосвященний Владика Миколай Семенишин – помічник Івано-Франківської Архиєпархії.
Чування розпочалися молитовною ходою, під час якої паломники молилися вервицю до пресвятої Богородиці за мир і спокій в Україні, та роздумували над страстями Ісуса Христа ідучи Хресною Дорогою. Опісля чого відбулася урочиста зустріч Владики Миколая.

Під час проповіді Владика наголосив на відданості і вірності Пресвятої Богородиці Божому слову: “Історія взаємин між Ісусом і Марією описана на сторінках євангеліє як школа послуху, відданості і вірності покори, носіння хреста. Піч час весілля у кані галилейській ми бачимо як Ісус виконує прохання своєї матері і робить своє перше чудо – перетворює воду на вино. Ми бачимо, як Марія промовляє до слуг, що скаже вам те робіть. Цей уривок Євангеліє учить, що усе що ми попросимо у Господа Бога через заступництво Марії – те і отримаємо.”

В часі Літургії відбулося уділення Дияконських свячень випускнику Львівської Духовної семінарії піддиякону Івану Сокирі.
По закінченні Літургії адміністратор парафії о. Іван Тиханський висловив щирі слова подяки Владиці Миколаю за його присутність та повчальне слово, яке він мовив до усіх вірних, що так чисельно зібралися на молитву. Також о. Іван склав слова подяки дорогим жертводавцям, які долучаються до розбудови Богородичної святині.
Слова подяки для Владики також склав новопоставлений диякон Іван Сокира.

Молитовні чування завершилися чином освячення води та окропленням усіх вірних.
Щиро дякуємо усім паломникам та усьому духовенству Коломийської Єпархії за спільну молитву.


Новини єпархії