Паломництво до Меджугор’є («Младіфест»)

Неподалік берегів Адріатичного моря, на півдні Боснії і Герцоговини, розкинулось містечко Меджугор’є. На цілий світ воно прославилося тим, що стало місцем молитви, посту та покаяння. Щороку сюди приїзжають тисячі паломників.

Також у Меджугор’є щороку відбувається фестиваль «Младіфест».

Пропонуємо паломництво, в якому, окрім звичної програми, Ви будете мати можливість, разом із молоддю цілого світу, молитися та брати участь у всіх заходах фестивалю. Незалежно від віку наше спільне паломництво допоможе Вам відчути  себе молодим та повним сил, окрім того Ви  отримаєте незабутні враження та відчуття.

ПЕРІОД: 01 – 07 серпня (7 днів) ВАРТІСТЬ: 175€* + 250 гривень

МАРШРУТ: Коломия – Меджугор’є  – водоспад Кравіца – Неум – Коломия

ЗАМОВИТИ: Єпархіальне управління Коломийської єпархії УГКЦ, (вул. І. Франка, 29,)

 тел. (067) 372 02 03

КОНТАКТНА ОСОБА: о. Роман Кіцелюк

1 ДЕНЬ Виїзд прочан з Коломиї після ранкової Божественної Літургії у Катедральному соборі та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону. Реколекційні науки. Вечірні молитви.  Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії і Герцеговини.

2 ДЕНЬ Ранішні молитви. Приїзд до Меджугор’є. Поселення в готель. Обід. Свій перший день у Меджугор’є почнемо з оглядової екскурсії, де дізнаємося багато цікавого про місто, відвідаємо церкву Св. Якова, мироточивий Хрест, могилу отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, який зробив неоціненний вклад у розвиток школи Марії. Участь у фестивальний програмі. Божественна Літургія. Вечірня молитовна програма в храмі святого Якова. Повернення до готелю.  Ночівля.

 3 ДЕНЬ Сніданок. Сьогодні ми вирушаємо на гору об’явлень Подбрдо, де будемо молитись вервицю у своїх наміреннях та за мир і любов у цілому світі. Також цього дня буде унікальна можливість побувати на зустрічі з Ненсі і Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свідчать про  своє життя паломникам, служачи для священиків і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок. Обід. Вільний час. У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, Адорація Найсвятіших Тайн, Літургія. Повернення до готелю.  Ночівля.

 4 ДЕНЬ Хресна Дорога на горі Кріжевац. Кріжевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів. Обід. У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, Адорація Найсвятіших Тайн, Літургія. Повернення до готелю.  Ночівля.

5 ДЕНЬ Сніданок. Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди). Водоспад Кравіца  витікає з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (10 євро з особи). Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні, Літургія. Повернення до готелю. Нічліг.

6 ДЕНЬ Сніданок.  Божественна  Літургія. Виселення з готелю. Приїзд у місто Неум.  Вільний час на морі. В цьому мальовничому містечку зможемо насолодитися лагідним морем, сонцем та морським повітрям. Запам’ятайте цей стан миру та спокою. Кажемо морю “До зустрічі!” і вирушаємо додому. Нічний переїзд до України.

7 ДЕНЬ Прибуття в Україну. Прибуття у Коломию орієнтовно 21:00 год.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту; – духовний супровід священика; – супровід досвідченого керівника; – медичне страхування; – проживання в готелі 3* або 4* зі сніданками та обідами.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ – особисті витрати; – медичний висновок (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-CoV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду; – водоспад Кравіца, вхід 10 Є; – синхронний переклад вечірньої програми 2 євро.


Новини єпархії