Діти Коломийської єпархії взяли участь у вікторині “Життя для Бога – найвища перемога”

“Життя для Бога – найвища перемога” – під такою назвою в суботу, 24 березня, з благословення Преосвященного владики Василія (Івасюка), відбулась Єпархіальна вікторина. У вікторині взяли участь 40 дітей віком 9-16 років та 15 учителів з Коломийського, Снятинського, Верховинського районів й міста Коломиї, які супроводжували дітей, оцінюючи їхні знання.

Захід розпочався в приміщенні Єпархіального управління. Учасників вікторини привітали с. Єремія Іванишин, голова Комісії освіти, та о. Юрій Андрійчук, які поблагословили дітей, а також побажали плідної праці на Божу славу.

Згодом, після виконаної праці, діти і частина вчителів побували у музеї писанкового розпису, де для них провели екскурсію та ознайомили з процесом розпису писанок. Опісля, під час заслуженого обіднього відпочинку, всі присутні мали змогу почути чарівний спів юних талантів Марії Руданець, учениці 10 класу Задубрівської ЗОШ Снятинського району і Вікторії Гоян, учениці 8 класу Долішньозалучанської ЗОШ Снятинського району та декламацію вірша Тараса Шевченка у виконанні Олександри Кваснюк, учениці 9 класу Гвіздецької ЗОШ Коломийського району.

Під час урочистої частини нагородження, учасники вікторини отримали дипломи І, ІІ і ІІІ місця та дипломи про присвоєння звання “Юний талант”, “Улюблений учень Христа”, “Кращий знавець Біблії”, “Юний ерудит”, “За волю до перемоги”, “Юний послідовник Ісуса”, “Відважний лицар Христа”, “Улюблена Божа дитина”, “Юний християнин”, “Вірний друг Ісуса”, “Гордість єпархії”, “Оригінальність думки”, “Цілеспрямованість і рішучість”, “Творчість і винахідливість”, “Наполегливість у підкоренні духовного Олімпу” та “Сміливість у осягненні цілей”.

Перше місце у Єпархіальній вікторині отримав Назар Симотюк, учень 7 класу Балинцівської ЗОШ Снятинського району.

Щира дяка Господеві за те, що подарував нам усім це справді чудове свято, Преосвященному Владиці Василію за благословення, всім присутнім за участь та допомогу. Віримо, що попереду в нас ще багато корисних, захоплюючих та цікавих справ. До нових зустрічей!

Автор: Єремія Іванишин, голова Комісії освіти


Новини єпархії