Перша сесія Делятинської ОТГ восьмого скликання

26 листопада в актовому залі Будинку культури с. Заріччя відбулася І сесія Делятинської селищної ради восьмого скликання. Перед засіданням представники новообраної влади прийшли до храму Покрови Пресвятої Богородиці, що в селі Заріччя, там і відбулася Божественна Літургія, на якій новообрані депутати на чолі з новим очільником Делятинської ОТГ попросили у Господа благословення для вдалої та успішної праці.

На це дійство також завітав правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк, під час якого уділив своє архиєрейське благословення новообраному очільнику та депутатам Делятинської ОТГ на подальшу працю.

У своєму вітальному слові новообраній владі владика Василій пригадав повчання Ярослава Мудрого: «От я і відходжу із цього світу, а ви, сини мої живіть між собою в любові, бо всі ви брати від одного батька і одної матері. І якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне під вас ворогів ваших, і будете мирно жити. Якщо будете у ненависті жити, у сварках та бійках, то самі загинете і загубите землю своїх батьків та дідів, котрі здобували її трудом своїм великим…».

Цими словами архиєрей наголосив, що це повчання має стати для нинішніх депутатів з різних партій вказівником до єдності задля добра українського народу.

На завершення єпископ Василій уділив своє благословення, та всі спільно помолилися за добробут та розвиток Делятинської ОТГ.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії