18 дітей піде у перший клас до Коломийської католицької школи

Готуючись до початку наступного навчального року у Католицькій школі “Коломийська гімназія святого Папи Івана Павла ІІ” дирекція школи провела збори з батьками майбутніх першокласників. Навчати своїх дітей у католицькій школі, де діти матимуть можливість зростати духовно, з молитвою і душпастирською опікою, вирішили 18 християнських родин.

Світлина від Карітас Коломия.

На збори  завітав єпископ Коломийський, владика Василь Івасюк, який поблагословив присутніх та розповів про відповідальність Церкви за виховання дітей.

Директорка школи Галина Луцак розповіла батькам про організаційні моменти підготовки та майбутнього навчання діток із врахуванням можливих карантинних обмежень. Присутні також обговорили різноманітні пропозиції і побажання батьків та представників школи, щоб дітям було зручніше і цікавіше «гризти граніт шкільної науки».

Світлина від Карітас Коломия.

Світлина від Карітас Коломия.

Директор БФ “Карітас Коломия” о. Сергій Триф’як  розповів про фінансово-економічну ситуацію щодо роботи школи та про плани розвитку. Зокрема, у Коломийській міській раді проговорюється питання передачі для Католицької школи приміщення колишнього онкодиспансеру та створення навчального католицького комплексу.

Світлина від Карітас Коломия.

“Сподіваємося, що ця добра справа, яку започаткував Світлої пам’яті Владика Микола Сімкайло, і активно продовжує розвивати Владика Василь Івасюк, зможе в короткому часі реалізуватися, щоб наші діти могли здобувати якісні знання в поєднанні з духовним розвитком”, — йдеться в дописі благодійного форнду.

Джерело: пресслужба єпархії за матеріалами БФ “Карітас Коломия”


Новини єпархії