14 студентів із Коломийської єпархії розпочали навчання в Івано-Франківській духовній семінарії

04.09.2022 р. Б. розпочалося навчання в Івано-Франківській духовній семінарії ім. священномученика Йосафата. Цьогоріч з Коломийської єпархії пішла здобувати духовну освіту, вишкіл та формацію рекордна кількість студентів – 14.

Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, Кир Василій Івасюк, своїм батьківським благословенням щиро обіймає усіх студенів, приєднується до привітань та бажає їм впродовж усього навчання слухатися голосу Бога, ревно та віддано вчитися, щоби вкінці стати добрими та відданими священнослужителями.

Чимало гостей, рідних та близьких семінаристів прийшли розділити з ними цю знаменну подію.

Розпочалися святкування із висвячення нового кивоту. Опісля відбувся Чин освячення підрясників для братів другого курсу. Очолив святкові богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин у співслужінні із семінарійними отцями та запрошеними отцями з Івано-Франківської Архиєпархії.

Звертаючись до присутніх Преосвященний владика Володимир зазначив:

«… чому ми зібралися в стінах духовної семінарії? Для того, щоб служити Господу Богу та ближньому, і це є найважливішим. Де немає служіння, всі хочуть, щоб їм служили, тоді там приходить гріх гордості, який ще колись погубив ангелів у небі. Нехай сьогоднішній Богом благословенний день скріпить усіх нас, щоб це ваше покликання і служіння приносило великі плоди».

Вкінці Божественної Літургії о. Тарас Путько, ректор семінарії, подякував Митрополиту Володимиру: «Ви сьогодні є з нами та благословили нас на новий навчальний рік. Висловлюємо вдячність за благословення підрясників для братів другого курсу. І ми надіємося та віримо, що вони є як духовно, так і ментально вже зрілі до свого вибору. У цей день бажаємо Вам здоров’я, наснаги і дарів Святого Духа та опіки Пресвятої Богородиці».

Опісля всі присутні помолилися молитву «Боже Великий, Єдиний», прохаючи Господа про мир та швидку перемогу для нашої багатостраждальної Неньки-України.

Пресслужба Коломийської єпархії

Фото: Інформаційний центр ІФДС


Новини єпархії