120 річниця з дня освячення храму с. Воскресінці а також 5-літній ювілей з дня отримання пресвітерських свячень адміністатора парафії о. Андрія Квік

Найдавніша письмова згадка про церкву в селі Воскресінці датована 1680 роком. Наступна дерев’яна церква походила з кінця XVII ст. Замість неї на початку ХІХ ст. постала дерев’яна церква, яку в 1882 році замінила нова церква з дерева, саме вона є збереженою до сьогодні. Храм на даний час являється пам’яткою архітектури місцевого значення, а також, є свідчення про те, що цей старовинний храм був освячений в 1900 році самим праведним Митрополитом Андреєм Шептицьким.

Вчора, 1 листопада, з нагоди такого величного свята, до села Воскресінці завітав правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк. Урочисті святкування розпочалися із піддияконських свячень, які архиєрей уділив випускнику Івано-Франківської духовної семінарії брату Святославу Васкулу. Опісля нижчих свячень розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Василій у співслужінні численного духовенства яке прибуло привітати о. Андрія з нагоди його 5-річниці ієрейських свячень.

У своєму привітальному слові єпископ звернувся до о. Андрія такими словами: «Я хотів би сердечно подякувати Вам отче Андрію за Ваші труди і п’ять років священства. Під Вашим душпастирським піклуванням зроблено багато доброго, і можна сказати до невпізнання змінилося церковне життя у Воскресінцях. Нині у Вашому веденні духовна школа, участь у благодійних акціях та багато того, що сьогодні допомагає удобрювати наш ґрунт у парохії. І тому за Ваші труди я нині складаю подяку».

На завершення богослужіння владика Василій нагородив грамотами тих людей які внесли свій неабиякий внесок у розвиток парафії, а опісля нагородження лунали численні слова привітань о. Андрію з нагоди його 5 річниці священичих свячень.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії